Країна дитинства

Дитинство… Скільки яскравих спогадів виникає, коли чуєш це слово! Дитинство – це пора безтурботності, радості та веселощів. Це дуже короткий і дуже важливий період. Саме в дитинстві закладаються основні риси характеру людини, виявляються її таланти, природні здібності та нахили. Спеціалісти стверджують, що саме в ранньому віці людина найбільш відкрита до навчання і до пізнання нового. Тому розвитку дитини в перші п’ять років життя потрібно приділяти велику увагу. Таку місію виконують дошкільні навчальні заклади, де дитина може не просто весело провести час і погратися з ровесниками, але й здобути багато нових знань.
ФОТО_1

У дитячому садочку в Забір’ї гарно і затишно. В акваріумі плавають рибки, на полицях сидять іграшки, а на вулиці розташовані чудові каруселі.

IMG_0893

IMG_0894

IMG_0897

IMG_0890

IMG_0901

IMG_0904

IMG_0918

IMG_0898

IMG_0902

Завідуюча дошкільного закладу Луців Наталія Іванівна зізнається: «Коли приїжджаєш в інші садочки думаєш, як там гарно, а коли повертаєшся у свій – здається, кращого нема».

Дошкільний заклад відвідують діти сіл Забір’я та Синьковичі. В ньому є дві групи – молодша (3-4 роки) і старша (5-6 років). Батьки, які привели в дитячий садочок одну свою дитину, одразу хочуть привести й іншу, бо знають точно – тут за нею подивляться.

SAM_0205

Влітку як підсумок діяльності Дошкільного навчального закладу, в Забір’ї відбувся благодійний концерт. У ньому взяли участь випускники (діти, які цього року вже у першому класі) та діти, які протягом п’яти років відвідували садок.

За словами завідуючої Луців Наталії Іванівни, цей концерт із веселою назвою «Країна Дитинства» був проведений, щоб показати, що діти з села також щось вміють, що вони теж є артистами в душі й на сцені, що вони не тільки можуть співати, а є всебічно розвиненими. Більше того, обдарованою є кожна дитина. Саме тому свято «Країна дитинства» тривало близько п’яти годин – у ньому були задіяні 60 дітей, які показали аж 47 різних номерів.

ФОТО_2 ФОТО_3

Ініціатором проведення такого масштабного свята була вихователька Брик Наталія Миколаївна. Вона вчила дітей співати різні пісні, готувала інші номери. В концерті «Країна Дитинства» брали участь ще й батьки. Татусі поставили для дітей казку в жартівливій формі, а матусі співали караоке. А після концерту були танці. На таке співанкове свято прийшли дивитися люди з цілого села. І кожен, мабуть, згадував своє дитинство. «Було цікаво і весело, ми щасливі, що провели таке свято» – розповіла вихователька Наталія Миколаївна.

SAM_0232

Концерт відвідали також спонсори, які подарували Дошкільному навчальному закладу в Забір’ї DVD- програвач, а дітям – гостинці. Сільський голова Сенько Зеновій Михайлович, який доклав багато зусиль до відкриття Дошкільної установи в Забір’ї, вручив усім випускникам медалі та дипломи, а від свої першої альма-матер, дитячого садочку, діти отримали цікаві книжечки. Це був уже 6-ий випуск Дошкільного навчального закладу.

SAM_0234

Діти з великим задоволенням відвідують садочок. У ньому завжди цікаво й весело. Тут діти харчуються, сплять і навчаються. Робиться акцент на всебічному розвитку дітей, поводяться різноманітні свята й тематичні дні. «Діти дуже люблять виступати на сцені, – розповідає вихователька Брик Наталія Миколаївна. – Постійно запитують, коли в нас знову буде свято.»

Свято в Дошкільному навчальному закладі триває, здається, завжди. Адже тут завжди лунає сміх і панує радість. Дитячий садок – це окремий острів із назвою «Країна дитинства». І на цей острів хочеться повертатися частіше.

Advertisements
Опубліковано у Дитячий садок | Теґи: , , . | Додати в закладки: постійне посилання на публікацію.

Залишити відповідь

Заповніть поля нижче або авторизуйтесь клікнувши по іконці

Лого WordPress.com

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис WordPress.com. Log Out /  Змінити )

Google photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Google. Log Out /  Змінити )

Twitter picture

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Twitter. Log Out /  Змінити )

Facebook photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Facebook. Log Out /  Змінити )

З’єднання з %s