Вивезення сміття (твердих побутових відходів) зі сіл Забір’я та Синьковичі

Прийшла довгоочікувана весна — і вже незабаром природа тішитиме нас теплим сонечком, квітучими деревами і зеленою травичкою. Але коли розтає сніг, то виявляється, що природа вже не така красива, як була раніше — її забруднює сміття. Ліс засмічений внаслідок пікніків, попід ним — стихійне сміттєзвалище, навіть на вулицях та полях можна побачити минулорічне сміття. За зиму воно нікуди не дівається, а лише накопичується. У матеріалі про термін розкладання сміття ви можете дізнатися ці вражаючі цифри — більшість побутових відходів переживуть нас і наших внуків!

Так зараз виглядає забірське і синьковицьке довкілля:
см

Для того, щоб покращити екологічну ситуацію на території Забірської сільської ради започатковується вивезення твердих побутових відходів.

Відповідно до Закону України “Про благоустрій населених пунктів” організацію благоустрою населених пунктів забезпечують місцеві органи виконавчої влади та органи місцевого самоврядування відповідно до повноважень, установлених законом.

Стаття 20 Закону постановляє:

  • благоустрій здійснюється в обов’язковому порядку на свій території населеного пункту (села, селища, міста);
  • рішення місцевих органів виконавчої влади та органів місцевого самоврядування щодо благоустрою території певного населеного пункту є обов’язковим для виконання розміщеними на цій території підприємствами, установами, організаціями та громадянами, які на ній проживають.

Забірська сільська рада делегувала Жовківській районній державній адміністрації повноваження на організацію та проведення конкурсу на надання послуг на вивезення твердих побутових відходів.
2

У серпні 2015 року Жовківська райдержадміністрація визначила виконавця послуг по вивезенні твердих та негабаритних побутових відходів на території Забірської сільської ради. Ним стало ТОВ “AVE Львів”.

1

Затверджені тарифи на вивезення побутових відходів – 40 грн на місяць з одного господарства (збір відбувається двічі на місяць). У цю вартість входить збирання, зберігання, перевезення та захоронення побутових відходів.

3

Фірма ТОВ “AVE Львів” забезпечує кожне господарство безкоштовним сміттєвим контейнером на 120 літрів. Вивезення сміття відбувається в другу та останню п’ятницю кожного місяця.

LAR7572

Щоб укласти договір по вивезенні твердих побутових відходів звертайтеся до свого депутата або в Забірську сільську раду. Оплата за послуги відбувається через пошту один раз на рік або щомісяця згідно з тарифом.

Викидайте, будь ласка, сміття у смітники!

фото

Advertisements
Опубліковано у Новини. Додати до закладок постійне посилання.

Залишити відповідь

Заповніть поля нижче або авторизуйтесь клікнувши по іконці

Лого WordPress.com

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис WordPress.com. Log Out /  Змінити )

Google photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Google. Log Out /  Змінити )

Twitter picture

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Twitter. Log Out /  Змінити )

Facebook photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Facebook. Log Out /  Змінити )

З’єднання з %s